Parametry globalne

Poznaj możliwości

W sekcji Parametry globalne administrator ma możliwość modyfikowania różnych ustawień z poziomu programu. Jednak należy zaznaczyć, że nie wszystkie globalne ustawienia mogą być modyfikowane przez administratora. Niektóre z tych ustawień są zastrzeżone wyłącznie dla SuperVisora - osoby odpowiedzialnej za nadzorowanie systemu i posiadającej uprawnienia do zmiany tych parametrów.

Co może Administrator programu magazynowego?

Przykładowe globalne ustawienia, które mogą być modyfikowane przez administratora, to:

Oprócz powyższych przykładów, w sekcji Parametry globalne administrator ma dostęp do innych ustawień i parametrów, które wpływają na funkcjonalność i konfigurację programu magazynowego. Dzięki temu administrator może dostosować program do specyfiki działalności firmy oraz zarządzać kluczowymi parametrami w sposób kontrolowany i zgodny z licencją programu.

Ważne jest, aby administrator zachował odpowiednią ostrożność i odpowiedzialność podczas wprowadzania zmian w parametrach globalnych. Niektóre ustawienia mogą mieć istotny wpływ na działanie programu i powinny być modyfikowane zgodnie z zaleceniami producenta oprogramowania oraz najlepszymi praktykami administracyjnymi.

Dzięki modułowi administratora i opcji Parametry globalne programu magazynowego, administrator ma kontrolę nad konfiguracją i dostępem do kluczowych ustawień. To umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb i zapewnienie efektywnego zarządzania systemem.

Lista parametrów

Grupa CEIDG:
Grupa HERE:
Grupa Konfiguracja:
Grupa Licencja:
Grupa MMS:
Grupa SQL:
Grupa WMS:
Grupa ZAKŁADKI:
Grupa ZAŁĄCZNIKI:

Powyższe parametry są kluczowe dla konfiguracji i funkcjonowania platformy VSS.net. Zapewniają one możliwość dostosowania platformy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Zobacz także inne funkcje Administratora